7. Складіть рівняння реакцій взаємодії з киснем речовин: кальцію; сірки; метану (СН4).


Ответы на вопрос

Отвечает Сахно Сеня.

Ответ:

2Ca +O2=2 CaO

S+O2=SO2

CH4+2O2=CO2+2H2O

Объяснение: