Визначте масу сечовини (г),яку треба взяти для приготування розчину масою 40 г з масовою часткою

сечовини 0,05 хімія,7 классбудь ласка!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Панасенко Ілона.

Відповідь:

В-ва=2г н2о=38

Пояснення:

40*0.05=2г

40-2=38г воды