Вкажіть масу розчиненої речовини у 350 г розчину з масовою часткою солі 5%.


Ответы на вопрос

Отвечает Шарапова Азалия.

Ответ:

Відповідь: 17, 5 г

Объяснение:

Дано:

m(маса розчину) =350 г

w(масова частка) =5%=0,05 г

З-ти:

m(маса речовини) -?

Р-ння:

w=m(речовини) / m(маса розчину)

m(речовини)= w×m(маса розчину)= 0,05×350= 17, 5 г