Обчисліть масу солі, яка утворилась внаслідок взаємодії натрій гідроксиду з цинк гідроксидом масою

76.5 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Маданов Канат.

Ответ: 138,3 г.....

Объяснение:


Отвечает Шамшина Наталья.

Объяснение:

Дано:

m(Zn(OH)2)=76,5г

Знайти:

m(солі)-?

76,5г xг

Zn(OH)2+2NaOH=Na2ZnO2+2H2O

99г 143г

M(Zn(OH)2)=65+17×2=99г/моль

M(Na2ZnO2)= 23×2+65+32=143г/моль

m(Zn(OH)2)= 1 моль× 99г/моль=99г

m(Na2ZnO2)= 1 моль× 143г/моль=143г

76,5/99=х/143 х= 143•76,5÷99=110,5г