Яку кількість речовини сахарози потрібно розчинити у воді об'ємом 400 мл, щоб одержати розчин з

масовою часткою сахорози 15%. Дайте відповідь з поясненням, будь-ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлєв Олексій.

Дано:

m (р-ну) = 400 г

W  (C12H22O21) = 15% = 0,15

Знайти:

m (C12H22O21) - ?

Розв`язок:

W (x) = m (x) / m (р-ну) (запиши через риску дробу)

m (x) = m (р-ну) * W (x)

m (C12H22O21) = 400 г * 0,15 = 60 г