Напишіть рівняння реакцій, щоб здійснити перетворення: Ca → CaO → Ca (OH)2 P → P2O5 → H3PO4 S →

SO2 SO2 + H2O → ? Ba → BaO BaO + H2O → ? S → SO2 → SO3 SO3 + H2O → ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Салтыков Рома.

Ответ:

Объяснение:

2Ca + O2 = 2CaO

CaO + H2O = Ca(OH)2

4P +5 O2 = 2P2O5

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

S + O2 = SO2

SO2 + H2O = H2SO3

2Ba + O2 = 2BaO

BaO + H2O = Ba(OH)2

S + O2 = SO2

2SO2 + O2 = 2SO3

SO3 + H2O = H2SO4