Даю 10 балів Під час взаємодії розчину сульфатноїкислоти з розчином барій хлоридуBaCI2 утворився

осад. Укажіть йогоформулу?BaSO4BaSO3BasBaH2

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Кирилл.

Ответ:

BaCl2+Na2SO4=BaSO4+2NaCl

BaCl2+SO2+H2O=BaSO3+2HCl

BaCl2+S=BaS+Cl2

BaH2+2HCl=BaCl2+2H2