обчисліть і скажіть скільки необхідно взяти води і цукру для виготовлення розчину масою 80 г і

масовою часткою цукру 10%​

Ответы на вопрос

Отвечает Sarvas Alina.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну)=80 г

ω(цукру)=10%

-------------------

m(цукру) -?

m(води) -?

Розв*язання:

Знаходимо масу цукру:

m(цукру) = (ω(цукру) × m(р-ну)) / 100%=(10%×80 г)/100%=8 г

Знаходимо масу води:

m(води) =m(р-ну) - m(цукру) = 80г - 8г =72 г

Відповідь: для приготування розчину масою 80 г необхідно взяти 72 г води і 8 г цукру.