Обчисліть масу води у розчині масою 217г, що містить 12 г солі​


Ответы на вопрос

Отвечает Тябаев Илья.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 217 г

m(в-ва) = 12 г

Найти

m(р-ля)

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 217 - 12 = 205 г