Як здійснити наступні перетворення Fe(OH)3 -> Fe2O3 -> FeCL3 -> Fe(OH)3 напишіть їх

рівняння реакцій та тип реакцій (розклад, заміщення, сполучення, обмін)​

Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

2Fe(OH)3 =(t) Fe2O3 +3H2O -разложение.

Fe2O3 +6HCl=2FeCl3+3H2O -обмен.

FeCl3 +3NaOH =Fe(OH)3+3NaCl-обмен