Обчисліть відносні молекулярні маси калій гідроксиду, кальцій гідроксиду і натрій гідроксиду.

Обчисліть масову частку Оксигену в кальцій гідроксиді.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пипаринен Диана.

Ответ:

Объяснение:

Mr(KOH) = 39 + 16 + 1 =56

Mr(Ca(OH)2) = 40 + 16*2 + 1*2 =74

Mr(NaOH) = 23 + 16 + 1 = 40

W(O) = Ar(O) *n / Mr(Ca(OH)2)  *100% = 16*2 / 74  *100% =43%