5 Установіть відповідність між реагентами та явищем, яким супроводжуєтьсяреакція.Реагенти3A

Na2CO3 + HCI БBaCl2 + HSO4 B Cu(OH), + HCl г BaS + HCI Явище, яким супрово-джується реакція1 виділення газу2 розчинення осаду3 випадання осаду4 поява запаху5випроміненнясвітла :​ДОПОМОЖИТЬ ХТО НЕБУДЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневецкая Кристина.

Ответ:

Объяснение:

а) Na2CO3 + 2HCl = 2NaCl + H2O + CO2↑⇒ 1) виділення газу

б) BaCl2 + H2SO4 = BaSO4↓ + 2HCl ⇒ 3) випадання осаду

в) Cu(OH)2 + 2HCl = CuCl2 + 2H2O ⇒ 2) розчинення осаду

г) BaS + 2HCl = BaCl2 + H2S↑ ⇒ 4) поява запаху