СРОЧНО УМОЛЯЮЮЮЮ Органічна речовина з масовою часткою Карбону 65,75%, Гідрогену-15,06%, Нітрогену

-19,18 % має відносну густину за повітрям 2,52. Виведіть молекулярну формулу речовини ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Поля.

Mr(CxHyNz) = 29 × 2,52 = 73 г/моль

w(C) = (12x÷73) × 100 % = 65,75 %

x = 4

w(H) = (x ÷ 73) × 100 % = 15,06 %

x = 11

w(N) = (14x÷73) × 100 % = 19,18 %

x = 1

C₄H₁N

возможные изомеры: диэтиламин, бутиламин, 2-метилпропанамин-1