5) Обчисли маси води й кухонної солі (у грамах), які потрібно взяти для приготування розчину

масою 30 г з масовою часткою 5%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сыздыкова Айша.

Ответ:

m соли = 30 * 0,05 = 1,5г

m воды = 30-1,5 = 28,5 г