Допоможіть будь ласка Mgo+HNO3 = CuSO4+HCl= LіOH+H2SO4= Знайти масу натрій нітрату, що утворився

в результаті взаємодії 44л нітратної кислоти з натрій хлоридом.

Ответы на вопрос

Отвечает Буков Роман.

Ответ:

1)MgO + 2HNO3 = Mg(NO3)2 + H2O

CuSO4 + 2HCl = CuCl2 + H2SO4

2LiOH + H2SO4 = Li2SO4 + 2H2O

2)44л x

HNO3 + NaCl = NaNO3 + HCl

22,4л/моль 85г/моль

X = 44 * 85 / 22,4 = 166,9