До 200г розчину цукру з массовою часткою 0,8 долили 50г води. Знайти массовв частку цукру у новому

розчині ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ратушняк Марта.

Дано:

m(розч)-200г

w-0,8

m(H2O)50г

---------------------------

Знайти:

w(цукру)-?

---------------------------

Розв'язок:

1)200×0,8=160г

2)200+50=250г

3)160/250×100%=64%

Відповідь:64%