Обчисліть масову частку Оксигену у сполуці AL2O3 та відношення мас елементів. СРОЧНО ТРЕБА!!!!!!11


Ответы на вопрос

Отвечает Мартыненко Александр.

Ответ:

Объяснение:

Al2O3

Mr(Al2O3)=2×Ar(Al) + 3×Ar(O)= 2×27 + 3×16=102

ω(O) = 3×Ar(O) / Mr(Al2O3) =3×16/102=48/102=0,47, або 47%

n (А) : n (В): n (С) = х : у : z

n (Al) : n (О) = 2 : 3

m (Al) : m (O) = 2М(Al) : 3М(O);

m (Al) : m (O) = (2×27) : (3×16) = 54 : 48 = 9 : 8

Відповідь: ω(O)=47%.

Cпіввідношення мас елементів Алюмінія й Оксигену в оксиді алюмінія становить 9 : 8.