Запишіть рівняння реакції горіння /окиснення/ складних речовин: а) C6H6: б) NH3 до азоту і води:

в) C2H6O: ​

Ответы на вопрос

Отвечает Самарцев Илья.

Відповідь:

а) 2C6H6+15O2=12CO2+6H2O

б) 4NH3+3O2=2N2+6H2O

в) C2H6O+3O2=2CO2+3H2O

Пояснення: