Визнач масу речовини сірчаної кислоти яка міститься у 300г розчину з масовою часткою 30%​


Ответы на вопрос

Отвечает Мороз Инна.

Ответ:

Дано:

m(розч)-300г

w(сіль)-30%

-----------------------------

Знайти:

m-?

-----------------------------

Розв'язок:

1)30×300/100=90г

Відповідь:90г

Отвечает Попович Христина.

Ответ:

90г

Объяснение:

300×30×100=90(г)

Думаю правильно