Довести, що існує не менше 10 органічних сполук, молекули яких містять чотири атоми Карбону.​


Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Аня.

Ответ:

Объяснение:

СН3-СН2-СН2-СН3 - бутан

СН3-СН(СН3)-СН3 - изобутан (метилпропан)

СН2=СН-СН2-СН3 - бутен-1

СН3-СН=СН-СН3 - бутен-2

СН2=С(СН3)-СН3 - метилпропен

СН≡С-СН2-СН3 - бутин-1

СН3-С≡С-СН3 - бутин-2

СН2-СН2

|         |

CH2-CH2 циклобутан

СН2-СН-СН3

\      /

  CH2  метилциклопропан

СН2Cl-СН2-СН2-СН3 1-хлорбутан