Обчисліть відносну молекулярну масу таких сполук: CaO, Na3PO4, Al(OH)3, Ваз (PO4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Максим.

Ответ:

CaO=40+16=56

Na3PO4=23*3+31+16*4=164

Al(OH)3=27+16*3+1*3=78

Ваз (PO4)​=137*3+31+16*4=506