СРОЧНО СРОЧНО СРОЧНО обчисліть масову частку солі у розчині,якщо у 250 г води розчинили у 25 г

кухонної солі.

Ответы на вопрос

Отвечает Дроганов Артем.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ля) = 250 г

m(в-ва) = 25 г

Найти

m(р-ра)

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) +m(р-ля) = 25 г + 250 г = 275 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 25 / 275  *100% =9%