Обчисліть молекулярні маси речовин. CL2,CO,H3PO4,SO3,CH4​


Ответы на вопрос

Отвечает Арсеньев Роман.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Cl2) = 35,5*2 = 71

Mr(CO) = 12+16 = 28

Mr(H3PO4) = 1*3 + 31 + 16*4 = 98

Mr(SO3) = 32 + 16*3 = 80

Mr(CH4) = 12 + 1*4 = 16