Обчисліть масові частини елементів у вуглекислоті-H2CO3​


Ответы на вопрос

Отвечает Караваев Никита.

Объяснение:

w(H) =Ar(H) *2/Mr(H2CO3)=2/62=0.0323 м.д.= 3.23 %

w(C)=Ar(C)*1/Mr(H2CO3)=12/62=0.1935 м.д.=19.35 %

w(O) =Ar(O) *3/Mr(H2CO3)=48/62=0.7742 м.д.=77.42%