Встанови формулу силікатної кислоти, та визнач її молярну масу. HSiO2 HSiO3 H2SiO3


Ответы на вопрос

Отвечает Андросюк Саша.

Ответ:

H2SiO3

Объяснение:

2*1+1*28+3*16=2+28+48=78г/моль