- Нітроген складається з двох стабільних нуклідів N та N. На перший нуклід при- падає 99,6 % усіх

атомів цього хімічного елемента. Обчисли середню абсолютну масу атома Нітрогену, використовуючи величину відносної атомної маси цього хімічного елемента. р р+ n n n n П р+ h p4 р р+ р+ h p р+ р+ р+ n П e- e- Нітроген-14 Нітроген-15​

Ответы на вопрос

Отвечает Любицкая Диана.

Ответ: 14,004 а.о.м.

Объяснение:

w((_{15}N) = 100% - 99.6% = 0,4 или 0,004

Ar(N) = 14*0,996 + 15*0,004 = 14,004

Абсолютна маса атома дорівнює відносній атомной масі помноженой на 1 а.о.м.

Ма(N) = Ar(N)*1 а.е.м. = 14,004*1 а.о.м. = 14,004 а.о.м.