Де більше структурних частинок речовини: у азоті масою 5,6 г чи залізі масою 5,6г? заранее спасибо.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мацько Софья.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(N₂)=5,6 г

m(Fe)=5,6 г

-----------------

N(N₂) - ?

N(Fe) - ?

Розв*язання:

1) M(N₂)=28 г/моль

n(N₂)=m(N₂)/M(N₂)=5,6 / 28 =0,2(моль)

Na=6,02×10²³моль⁻¹(число Авогадро)

N(N₂)=n(N₂)×Na=0,2×6,02×10²³=1,204×10²³=12,04×10²²

2) M(Fe)=56 г/моль

Na=6,02×10²³моль⁻¹(число Авогадро)

n(Fe)=m(Fe)/M(Fe)=5,6 / 56 =0,1 (моль)

N(Fe)=n(Fe)×Na=0,1×6,02×10²³=0,602×10²³=6,02×10²²

Відповідь: структурних частинок речовини більше у азоті 12,04×10²², ніж у залізі 6,02×10²².