22,4 л водню H2 реагує з Фосфором з утворенням сполуки, у якій Фосфор проявляє нижчу валентність.

Знайти масу продукту реакції

Ответы на вопрос

Отвечает Горбенко Татьяна.

Відповідь:

Дано:

V(H2)=22,4л

m(PH3)-?

3H2+2P=2PH3

M(PH3)=34г/моль

n(H2)=22,4/22,4=1моль

nH2:nPH3=3:2

n(PH3)=1*2/3=0,67моль

m(PH3)=0,67*34=22,7г

Пояснення: