Обчислити масу продукту реакції, що утвориться від взаємодії етину об’ємом 60 л (н.у) з надлишком

хлору.

Ответы на вопрос

Отвечает Перепеляков Артём.

Відповідь:

C2H2+CI2⇒C2H2CI4

M(C2H2CI4)=168г/моль

n(C2H2)=60/22,4=2,68моль

n(C2H2):n(C2H2CI4)=1:1

n(C2H2CI4)=2,68моль

m(C2H2CI4)=2,68*168=450,24г

Пояснення: