Помогите ребята, даю балы. Масова частка сульфуру у деякій сполуці становить 40% у якій масі

сполуки міститься 96 грамів Сульфуру.

Ответы на вопрос

Отвечает Raud Angelina.

W(S) = m(S) / m(сполуки)

(W(S) - масова частка Сульфуру в сполуці, m(S)- маса Сульфуру в сполуці, m(сполуки)- маса сполуки)

Дано:

W(S) = 40% або 0,4

m(S) = 96 г

Знайти:

m(сполуки)-?

Розв'язання:

з формули на початку виводимо чому дорівнює m(сполуки):

m(сполуки) = m(S) / W(S) = 96 г / 0,4 = 240 г - маса сполуки