28 29 Задача 2 Природний Силіцій складається з двох нуклідів і і "Si. Відносна атомна маса

Силіцію дорівнює 28,1. Розрахуйте масові частки нуклідів 28si i 29Si в природному Силіцію.

Ответы на вопрос

Отвечает Ардашитов Максим.

Відповідь:

х-масова частка нукліда 28si

1-х масова частка нукліда  29Si

28*х+29*(1-х)=28,1

28х+29-29х=28,1

-х=28,1-29

-х=-0,9

х=0,9=90% (масова частка нукліда 28si )

1-0,9=0,1=10% (масова частка нукліда  29Si )

Пояснення: