3. Розрахувати кількість речовини хло- роводню кислоти (HCl), що міститься у 14,6 г цієї речовини.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ощепков Никита.

Ответ:

Объяснение:

HCl

m(HCl) = 14,6 г

n(HCl) - ?

=========

Mr(HCl) = Ar(H) + Ar(Cl) = 1 + 35,5 = 36,5 г/моль

n = m / M

n(HCl) = 14,6 г / 36,5 г/моль = 0,4 моль