Укажіть кількість речовини води яка утворюється при термічному розкладі ферум 2 гідроксиду масою

42,8 грам

Ответы на вопрос

Отвечает Кирина Софья.

Ответ:

2Fe(OH)3 = Fe2O3 + 3H2O

v (Fe(OH)3) = m/M = 42, 8 г / 107 г/моль = 0, 4 моль

v (H2O) = (0, 4 моль : 2) * 3 = 0, 6 моль