Обчисліть та позначте, яка маса срібла осяде на стінках пробірки внаслідок окиснення аргентум(1)

оксидом етаналю кількістю речовини 0,01моль​

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Влад.

Ответ:

CH3COH +Ag2O → CH3COOH + 2Ag

2n(CH3COH) = n(Ag)

n(Ag) = 0,02 моль

m(Ag) = 0,02*108= 2,16 г

Відповідь: 2,16 грам