Визначити об'єм кисню та повітря необхідного для реакції горіння фосфору масою 170,5 грам.​


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Катя.

Ответ:

154/733,33

Объяснение:

4P + 5O2 = 2P2O5

n(O2)=5/4n(P)

n(P)=(170.5/31)=5,5 моль

n(O2)=5,5*(5/4)=6,875

V(O2)=6,875*22.4=154 литра

V(Возд)=154/0,21=733,33 литра