Укажіть об'єм газової суміші н.у.яка утворилась після реакції, С+ Н2О=СО2+Н2, якщо в реакцію

вступило 24 кг. вуглецю

Ответы на вопрос

Отвечает Рудаков Данила.

C + H₂O → CO + H₂

n(C) = 24 кг ÷ 12 кг/кмоль = 2 кмоль

n(C) = n(CO) = n(H₂)

V(CO) = 2 × 22, 4 = 44,8 м³

V(H₂) = 2 × 22,4 = 44,8 м³

Vсуміші = 44,8 + 44,8 = 89,6 м³

Відповідь: 89,6 м³