Обчисліть масові частки всіх елементів у таких речовинах CI2O,SiH4


Ответы на вопрос

Отвечает Схождение Развал.

Ответ:

Mr(SіН4)=Ar(Sі)+4•Ar(Н)=28+4•1=32

  ω(Sі)=Ar(Sі)/Mr(SіН4)=28/32=0,875 або 87,5%

  ω(Н)=4•Ar(Н)/Mr(SіН4)=4•1/32=0,125 або 12,5%

Інший варіант розрахунку масової частки Гідрогену:

  ω(Н)=1-ω(Sі)=1-0,875=0,125

або

  ω(Н)=100%-ω(Sі)=100%-87,5%=12,5%

Відповідь: ω(Sі)=0,875 або 87,5%; ω(Н)=0,125 або 12,5%.

https://ru.webqc.org/molecular-weight-of-Cl2O.html