Обчисліть відносні молекулярні маси речовин: а) SO2; б) HNO3; в) CH4 ; г) H2CO3


Ответы на вопрос

Отвечает Гордукова Юлия.
а) Mr(SO2)=32+32=64
б)Mr(HNO3)=1+14+48=63
в)Mr(CH4)=12+4=16
г)Mr(H2CO3)=2+12+48=62