20. Визначте, які з реакцій відповідають реакціям окиснення 1.Mg+02 = Mgo 2. KClO3 = KCl+O2 02 ЗА +

O2 = Al2O3 4 СН4 + O2 = CO2 + H2O 5. C2H5OH + O2 = CO2 + H2O варіанти відповідей тільки 13 тільки 4.5 Тільки 45.1 Тільки 5.2​

Ответы на вопрос

Отвечает Демидчик Алеся.

4 СН4 + O2 = CO2 + H2O

5. C2H5OH + O2 = CO2 + H2O

 відповідь 4.5