Кислота, хімічна формула якої H2XO3, кількістю 20 моль має масу 1640 г. Встанови формулу кислоти.


Ответы на вопрос

Отвечает Костюченко Максим.

Ответ:

Mr(H2XO3)=1640г/20моль=82

Mr(X)=82-((1*2)+(16*3))=82-50=32(S)

H2SO3