Під час спалювання етанолу утворилося 1030,4 л вуглекислого газу. Визнач масу спирту, що вступив у

хімічну реакцію

Ответы на вопрос

Отвечает Керейбаев Толеген.

х 46

C₂H₅OH+3O2-->2CO2+3H2O

n(CO2)=1030,4:22,4=46моль

х=46:2×1=23моль

m(C₂H₅OH)=23×46=1058г