До складу речовини входять Бор та Оксиген Напишіть формулу речовини Обчисліть якій кількості

речовини відповідає її маса 14 г​

Ответы на вопрос

Отвечает Данильченко Настя.
Br2O формула
Дано:
m(Br2O)= 14 г
Знайти :
n(Br2O)-?
Розв’язання :
n=m/M
M(Br2O)= 2*80+16=176 г/моль
n(Br2O)=14 г/176 г/моль=0,07 моль