Кальцій масою 4 г прореагував з киснем масою 1,6 г. Обчисліть масу продукту реакції, запишіть

відповідне рівняння, вкажіть суму коефіцієнтів у ньому.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
1) 2Ca+O2=2CaO
2)m(CaO)=m(Ca)+m(O2)=4+1,6=5,6г
3) 2+1+2=4 -- сумма коэффициентов