Відносна густина газу бутану за повітрям дорівнює 2 Обчисліть масу газу об'ємом 1,12 (н.у.) та

число молекул у ньому​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпiнський Маркiян.

Ответ:

2.9 г; 3.01 *10^22;

Объяснение:

M(бут) = D(пов) * M(пов) = 2 *29 = 58 (г/моль) ;

m(бут) = n(бут) * M(бут) = V(бут) /Vm * M(бут) = 1.12/22.4 * 58 = 2.9(г);

N(бут) = V(бут) /Vm *NA = 1.12/22.4 *6.02 *10^23 = 3.01 * 10^22;