Яку кількість речовини має 24 г сульфур (ІІ) оксиду - SO?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ыбын Акжунис.

Ответ:

Дано:

m(SO)=24 г

Знайти: n-?

Розв'язання:

n=m/M

M= 16+33=48 г/моль

n=24/48 = 0,5 моль

відповідь: 0,5 моль