Відносна густина газу Х за воднем становить 17. Обчисліть молярну масу газу Х.


Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Владик.

Ответ:

34 г/моль;

Объяснение:

M(г) =DH2(г) *M(H2) =17 *2 =34 (г/моль) ;