Яка маса осаду утвориться в результаті взаємодії ферум (3) хлориду з 34 г аргентум нітрату?


Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

Дано:
m(AgNO3)=34 г
FeCl3
m(осаду)-?
Розв'язок:
34 x
FeCl3+3AgNO3 = Fe(NO3)3 +3AgCl
170 143.5

34/170=x/143.5
x=34×143.5/170=28.7 г (AgCl)