Розрахуйте частку солі масою в розчині який готуємо розчинити 50г солі в 500 г води


Ответы на вопрос

Отвечает Давлетшина Диана.
А) 50/(50+150)*100=25%
б) 25/500*100=5%
в) 0,5/50*100=1%