Срочно!! Обчислити масову частку розчину солі , що містить 20 г. солі в 100 г. розчину.​


Ответы на вопрос

Отвечает Елизаров Дмитрий.
Wрр=mpp/mp-ну×100%
Wрр=20/100×100=20%