Обчисліть масу технічного етанолу з масовою часткою домішок 10%, яку необхідно використати для

отримання2,8 моль етаналю реакцією часткового окиснення. Відповідь подайте з точністю до десятих, Вкажіть розмірність. *​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмичев Илья.

n(етаналю) = 2,8 моль

за рівнянням реакції n(етанолу)=n(етаналю)=2,8 моль

m(етанолу)=n*M=2,8*46=128,8 г - чистого спирту

m(технічного етанолу)=128,8/0,9=143,11 г